Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 5000-tonnás tehervonatot...

Egy 5000-tonnás tehervonatot meg bírna indítani egy TAURUSZ mozdony?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ilyen méretu,tomegu vonatot nálunk nem állítanak ossze,ez csak pusztán kiváncsiság. (sík pálya) (nem nyirkos,párás az ido,tehát van tapadás) (bírná a csavarkapocs stb) Tudom hulye kérdés,de mint írtam csak kiváncsi vagyok. Meghúzná ez a gépállat?
2016. okt. 23. 12:33
 1/2 anonim válasza:
Holnap kiszámolom neked! :) Vasutas vagyok! Bár azèrt 5000 tonna elèg sok neki szerintem!A csavarkapocsnak is bìrnia kell a terhelèst, nem csak magán a gèp teljesìtmènyèn mùlik! No meg az olyan hosszù vonatot lehet, hogy fel se tudja levegővel tölteni!
2016. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi az jó lenne,láttam egyszer tauruszt elég sok megrakott eas kocsival,nehezen mozdította meg de utána egész meglepoen gyorsított vele.
2016. okt. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!