Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma éjjel igazán furcsát...

Ma éjjel igazán furcsát álmodtam. Szerintetek normális? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Ma (okt. 23-án) kb 3:45 körül felébredtem, ittam, kimentem wc-re, majd visszafeküdtem, de nem igazán sikerült elaludnom, kb hajnali 4 körül újra kimentem inni majd lefeküdtem. Még mindig nem igazán aludtam, inkább forgolodtam és megnéztem mennyi az idő... 4:27 volt (ha jól emlékszem,de lehet, hogy 4:21) elaludtam... és egy igazán furcsa álmom lett. Az ágyban feküdtem, és nem bírtam kinyitni a szemem, a testem úgy érzem görcsben volt, nemtudtam mozgatni a kezem, izzadtam, nagy nehezen kinyitottam a kezemmel a szememet, és egy igen furcsa dolgoban volt részem. Változott a kép. Azaz: képzelj el egy fotót amire rázummolunk majd vissza. Pl 200%os nagyítás majd 150%os nagyítás, majd vissza az eredetibe. Ez történt, ment le de nem egyszer! Többször... Aztán vhogy lekerültem az ágyról és a lábamon álltam, meginnt görcsbe lettem, talán epilepszia (gondolom az álmomban) az ujjamat a nyelvemre tettem nehogy lenyeljem azt, becsuktam a szememet, emlékszem anyum kérdezte: Mi a baj? (Ezt az álmomban kérdezte) és én mutattam, hogy várj... valahol itt kellhettem fel(4:31 volt, megnéztem az időt)... melegem volt majd felültem.. Teljesen úgy hatott muntha valós lett volna.. nagyon megijedtem, aztán ültem pár percig és azon gondolkodtam, higy epilepszia lehetett-e az. Aztán félve, de visszaaludtam.

Kérdés: Ez egy rémálom volt? Vagy minek vegyem? Válaszokat köszönöm!



2016. okt. 23. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy alvásparalízis. Talán az lehetett álmodban. nekem csak akkor volt, amikor ébren voltam. Voltak időszakok, amikor szinte minden nap voltak.


[link]

2016. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam amit belinkeltél, köszönöm. Így, hog elolvastam, lehet hogy tényleg ilyenem volt. Érdekes egy dolog. De az is lehet, hogy ébren voltam, és csak azt hiszem, hogy álmodtam, de nemtudom, lényeg, most már eggyel több dolgot tudok. köszönöm szépen, te hogy élted át azokat a napokat amikor minden nap ilyen alvásparalízísed volt?
2016. okt. 23. 20:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, mi is az epilepszia, de van-e köze hozzá, vagy hülyeségeket beszéltem?
2016. okt. 23. 20:11
 4/5 anonim válasza:
Nincs az epilepsziához semmi köze. Ha lenne, akkor: 1. Nem állnál meg a lábadon, hanem összeesnél 2. A nyelvedet semmiképp nem tudnád lefogni 3. Arra, hogy mi történik a roham alatt, az epilepsziások általában nem emlékeznek Az első válaszolóval értek egyet. Valószínűleg azt, amit átéltél, az alvásparalízis okozta.
2016. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hazafele gondolkoztam a buszon és lehet tényleg ébren voltam. De mostmár mindegy, ma este nem történt meg ugyanez... Köszönöm a válaszokat! További szép napot!
2016. okt. 24. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!