Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Az általános suliban 8/a -s vagyok, és matek órán láttam egy osztálytársam aki lefotózta a matek témazárókat, és a fél osztály és elmondtam a matek tanáromnak, és azt mondtam neki hogy nem mondja el senkinek hogy én mondtam el, erre v issza megyek a suli és a fély osztály elkezdett basztatni köcsögök velem. és kitagadtak, mert mindenkinek a telojáról letörölte és elmondta hogy én mondtam.. És most mindenki utál.. mi ilyenkor a teendő?

2016. okt. 25. 14:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy rosszul fogalmaztam.. csak félek.
2016. okt. 25. 14:49
 2/3 anonim válasza:
O de buta vagy , már bocs! Hogy márthatod be a saját osztájtársaidat ? Nincs benned semmi jóindulat ? Ugy látszik az osztályodban te foglalod el a nyalizos streber srác serepét !! Csak azzal tudsz most magadon segíteni ha seg1tessz rajtuk es megteszel mindent annak érdekében ,hogy az osztálytársaidnak jol sikerüljön a témazárojuk !! Ja meg legközelebb ne mártsd be őket ha nem akarsz belekeveredni a 'piszkos ügyeikbe' akkor inkabb fogd be a szád.
2016. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dq ***** válasza:

Hát, örülj hogy idén történt és nem jövõre -- ez esetben lehet hogy 4 évig utálnának. (Arra gondolok hogy úgyis iskolát váltasz?)


Bekkeld ki ezt az évet összeszorított fogakkal. Esetleg az ofõ tudhat 'segíteni', elméletben az õ feladata az osztályon belüli konfliktusok lerendezése. (Persze mit kezdgetne egy sereg 8-os gyerekkel, fogalmam nincs)

2016. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!