Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lehetőséged volna visszauta...

Ha lehetőséged volna visszautazni a múltba egyetlen alkalommal, és megváltoztatni egy eseményt, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Én megpróbálnám megakadályozni, hogy elmenjen az apám, azaz hogy elváljanak a szüleim. Bár kicsi voltam, de megpróbálnám.
2016. okt. 26. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nem változtatnék meg semmit, egyrészt a saját életeben nincs egy ilyen nagy dolog amit meg akarnék változtatni, meg úgy hiszem hogy hosszútávon mindig van valami pozitív a rossz történésekben is (legalábbis az én eddigi életemben), meg ugye pillangó hatás, nem tudhatod hogy nem lenne e sokkal rosszabb valami miatt a jelen ha megváltoztatsz valamit. Szóval nem változtatnék semmit, de visszamennék 1977-be, hogy ott lehessek azon a müncheni rainbow koncerten...
2016. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
adnék egy levelet a 12 éves önmagamnak, hogy miket tegyen rendszeresen, miket ne kövessen el a jövőben, és hogy mely lottószámokat játssza meg!
2016. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!