Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok. Egy...

12 éves lány vagyok. Egy barátnömmel ovi óta ismerjük egymást. Aztán olyan 5. -be (6. -os vagyok) bejött közénk egy lány. A barátnőm egyre többet foglalkozik vele. Szinte már mindig mellé ül és velem alig foglalkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#legjobb #barátnőm!
2016. okt. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a barátnőddel, hogy ez téged bánt. Ha nem változtat, akkor keress más barátokat. Nem érdemes egy kamu barátnál leragadni. Hidd el, hogy keresni fog még, amikor rájön, hogy másokkal barátkozol.

Sok sikert! :)

2016. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A barátság nem azt jelenti, h egymást nézitek, hanem h ketten néztek egy irányba.

Nyílj ki, keress más barátokat is. Ez persze nem egyenlő azzal, h elhanyagoljátok egymást, hanem pont ellenkezőleg: a barátságotokból merítetek erőt arra, h nyitottak, kedvesek legyetek mindenkivel.

Hidd el, ez a fajta barátság sokkal komolyabb és szebb, mint amikor csak egymáson lógtok!# :)


Am van egy könyv, az a címe, h Önátadás. Egy 14-18 éves lány naplója. Ő is úgy érzi, h a bff-je otthagyta, de később rájön, h szó sincs ilyesmiről. Izgalmas könyv, minden van benne, ami kell:)

2016. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 28. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!