Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a fizetés mód?

Mi ez a fizetés mód?

Figyelt kérdés
Ajánlott levélként előre utalás
2010. ápr. 27. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ez teszvesz, vagy vatera. annyit takar, hogy az eladónak átutalod a pénzt, ő meg postán, ajánlott levélként elküldi neked, amit vettél.
2010. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

JAJJJ NEEEEE!

Ne legyél már h.lye, előre pénzt idegennek :D El kéne ezt kezdenem gazdag lennék.

Van erre jobb módszer is.

2010. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
látom, te még sose vateráztál...
2010. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem használom ezeket az oldalakat, de ismerem a trükköket és a vele járó vevői gondokat.
2010. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintem tőlem kérdezte.

Szóval vateran van ilyen fizetési mód és ha mondjuk megveszem a terméket utána az eladóval tudjuk modósítani utánvételesre?

2010. ápr. 27. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
a vaterán és a teszveszen minden adásvétel után kölcsönös értékelés készül, amit bárki megnézhet, így mielőtt valakivel üzletet kötsz, tájékozódhatsz róla, hogy az illető megbízható-e, átvert-e már másokat, stb. én már számtalanszor vásároltam mindkét oldalon, és egyszer sem csalódtam. nem azt mondom, hogy vakon meg kell bízni vadidegenekben, de ha azt látod, hogy az adott felhasználót sokan mások nagyon jól értékelték, akkor nem valószínű, hogy át fog verni. :)
2010. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem tőlem kérdezte.

Szóval vateran van ilyen fizetési mód és ha mondjuk megveszem a terméket utána az eladóval tudjuk modósítani utánvételesre?


kedves kérdező, kivételesen a másik hozzászólónak mondtam ezt :)

a fizetési mód nem a vaterától függ, hanem az eladótól. tehát ami fizetési módokat ott látsz, azt ő adta meg. ha nincs ott utánvét, akkor nem fogsz tudni úgy fizetni. eleve nagyon kevesen használják az utánvétes fizetést, mert megeshet, hogy a vásárló nem fizeti ki a terméket az átvétel után.

2010. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre jó megoldás, ha haverok felnyomják a másik havert, hogy megbízható legyen :( Vaterázóstól tudom sajnos.
2010. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, biztosan akad ilyen is... de nem mindenki rossz, mondom, én még sosem jártam pórul.
2010. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!