Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Légyszíves ne értékeld le a válaszom, ha nem tetszik max hagyd úgy.

Nem létezik. Főleg a fiúk részéről, de nagyritkán a lányoktól is lehet, hogy az egyiknek jobban teszik a másik, mint neki ő. A fiúknak - már bocs - nincs szükségük lány barátra. Nem azért lett 2 nem hogy barátkozzanak, hanem hogy legyen egy társa az életben. Mert ha jól kijössz egy lánnyal/fiúval, akkor miért ne lehetne abból egy normális kapcsolat? Max annyi lehet a legközelebbi, hogy a suliban a szünetben ha ketten álltok, akkor az nem síri csendben vagytok hanem

2016. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*hanem beszélgettek, de ennyi, ebből nem lesz semmi csak nem utáljátok egymást.

Bocs csak véletlenül elküldtem.

2016. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van, de nagyon ritka. Fiús lány és lányos fiú esetén.

Egyébként nem, ha nem családi vagy munkahelyi vagy valamilyen független dolog a közös. Csak úgy szerintem nagyon labilis.

2016. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van de csak egy bizonyos szintig.
2016. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Ettől függetlenül simán benne van a pakliban, hogy sokkal többet akar a két fél.

Én a szerelemben nem hiszek, főleg abban, hogy csak egyhez vonzódhatunk.

2016. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Előbb-utóbb valamelyik fél többet képzel a dolgokba, mint ami van a valóságban. A másik fél is kellemetlen helyzetbe kerül, ha nem érez ilyen vonzalmat, mert egy barátnak megmondani, bocs, kedvellek, Te vagy a lelki szemetesládám, de nem szeretnék veled járni, na az már a végét is jelenti a barátságnak.
2016. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a barátság miér a lelkiszemétségről szólna?
2016. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy nincs ilyen... Pedig én egy ilyen "kapcsolatban" vagyok. A csaj nagyon jó barátom, nem akarunk egymástól semmit, pláne úgy, hogy ő másfél évvel idősebb nálam.
2016. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"pláne úgy, hogy ő másfél évvel idősebb nálam."

Én is így voltam az ovodában. Mit is kezdenél egy 5 és fél éves csajjal ...

:)

2016. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!