Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vélemrnyetek az emagos...

Mi a vélemrnyetek az emagos online vásárlásról?

Figyelt kérdés
Hibátlanul kaptátok meg a csomagot?

2016. okt. 30. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen! De nem túl olcsó! Bár ki lehet fogni jó dolgokat. De én pl tavaly vettem egy klímát. Hibátlanul megérkezett, működik meg minden, de a mai napig nem küldtek magyar nyelvű használati útmutatót, pedig többször is írtam nekik!

Lehet tudni, hogy mit akarsz venni?

2016. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Laptopot szetetnék vásárolni l. Sajnos állandóanazzal a problémával találkozok hogy amelyik típust szeretném megvenni az nem található meg a műszaki-számítástechnikai boltokban, ezért gondoltam az online vásárlásra.
2016. okt. 30. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte alaposan nézz meg mindent róla! Hogy azt kapd, amit szeretnél! De egyébként rendben kiküldik. Jól be van csomagolva és futár viszi. Gondolom Nézted már máshol is?
2016. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már vettem telót, laptopot, könyvet, tv-t Emagról. Eddig minden rendben történt, egy negatívum van az egésszel kapcsolatban hogy a MPL szállít egy ideje...és én rühellem a postát. Legtrehányabb csomagküldő.
2016. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 30. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisebb dolgokat vettem már, nem volt semmi gond.
2016. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!