Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnél Benjamin Button...

Szeretnél Benjamin Button lenni? (film)

Figyelt kérdés

Az olyan film, hogy találnak egy kisbabát, aki már öreg, és ugyanúgy nő fel, mint egy gyerek, csak az öregedés jelei láthatók rajta. Majd amikor elérte a megfelelő magasságot, testi érettséget, stb, akkor az öregkortól kezdve halad visszafelé az időben, mindig egyre jobban fiatalodik, míg a körülötte lévő emberek öregednek. Végül kisgyerek lesz, egyre kevesebbet tud(annyit mint egy gyerek) és kisbabaként meghal.

Szeretnétek ilyen életet?


2010. ápr. 27. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

nem.

16L

2010. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a film végletekig unalmas volt!

Amúgy az öregek is elfelejtenek nagyon sok mindent, ahogy haladnak előre a korukkal.. Igazából?? Igen jó lett volna így születni! Életem első 10 éve nem túl jó, de ebből nem fogok fel semmit mivel már így születtem.. ÉS egyre fiatalabb leszek. Ez király és úgy halok meg amit az emberiség 90%-a kínálna, gondtalanul, fájdalom mentesen! :)

2010. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kívánna*
2010. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem élnék így..gondolj bele mondjuk 25-30 éves korodban rászoksza cigire pijálsz haverok meg minden..aztán kissrác leszel és ez mind nincs meg...szörnyú lenne belegondolni hogy soha többé nem csinálhatsz ilyet..jó ez az élet ahogy van..
2010. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretnék! :)

21/L

2010. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!