Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kötözési/csomózási...

Blaiseboy kérdése:

Milyen kötözési/csomózási technikával rögzítsek a teherautón árut (részletek lent)?

Figyelt kérdés

A cégnél kitalálták, hogy mostantól egy fehér madzaggal (inkább szalaggal) kell kötni a teherautó (nem ponyvás) oldalához az árut. Milyen csomókat ismertek, amivel szorosan oda tudom kötni? Valami könnyen oldható, és egyben szorító (amit szorosra meg tudok húzni). Mert eddig vagy a csomó lett jó, de akkor nem lett elég szoros, vagy szoros lett viszont akkor a csomó nem tartott. Mert nem tudom egyedül húzni is a kötelet, és feszesre is kötni. Mert ha kicsit is billeg a motyó hátul, akkor az meg már nem felel meg se a főnöknek, se a rendőrségnek. :D

Tudom ezért vannak a spaniferek, de azok helyett vette ezt a főnök...

A válaszokat előre is köszönöm! Videós, képes ábráknak örülnék a legjobban!



2016. okt. 30. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:

"Tudom ezért vannak a spaniferek, de azok helyett vette ezt a főnök... "

Akkor kérd meg rá hogy mutassa meg a helyes használatát.

Mivel a rakomány rögzítésért te vagy a felelős, joggal elvárható a tárgyi feltétel mellé a dokumentált oktatás is. Ha pedig már aláírtál esetleg valamit, akkor cumi.

2016. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!