Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül telepítenem...

Miért nem sikerül telepítenem a Call of Duty 4 Modern Warfare-t?

Figyelt kérdés
Eredeti játékom van, de amikor telepíteni akarom akkor mindig megáll ott, hogy "Updating component registration".

2016. okt. 31. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozz létre a Program Files (x86) mappába egy "Call of Duty 4 mappát. Hanem létezik a Program Files (x86) mappa, akkor simán Program Files.

Másold bele a CD vagy DVD tartalmát és onnan indítsd a telepítést a setup.exe fájl segítségével.

Csak a játékot telepítsd fel. Aztán DirectX-et kell még telepíteni. Ilyesmit olvastam. Meg olyat, hogy egy windows frissítés okozza, amit nyilván nem fogsz letörölni.

2016. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve olyat is olvastam, hogy le kell törölni mindent, ami a játékhoz köthető. Újraindítani a gépet, belépni a böngészőbe. Be kell rakni a telepítő CD-t, elindítani a telepítést."Updating component registration" felirat meg fog jelenni. És kb 1 órát kell várni a játék letöltéséhez.
2016. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen a telepítőt admin joggal kell futtatni. (jobb egérgombos klikk, ha van UAC és nem ajánlja fel).

Illetve még olyat olvastam, hogy célszerű vista kompatibilitási módban indítani.

2016. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!