Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vki ismeri Dimitrij Gorbunovot...

Vki ismeri Dimitrij Gorbunovot az X Faktorból?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszettek az előadásai. Írtam neki üzenetet, de nem válaszolt. Van köztetek olyan akinek igen? És aki tud róla vmit legyen az akármi, az leírná ide légyszi? Csak mert érdekel.
2016. okt. 31. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hogy Szegeden lakik...meg amúgy szerintem van barátnője (instagramja alapján) csak nem híresztelik mert így több lány belezúg és többe szavaznak rá.😁Köztük én is.Az üzenetekkel ne bajlódj úgysem ír vissza senkinek.
2016. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Van akinek válaszol.. Csak mivel rengetegen írnak neki biztos nehéz válaszolni mindegyikre. Meg ő nem is szereti az idejét cseteléssel tölteni. Viszont többször mondta hogy nagyon fontos neki minden egyes üzenet. Ha tehetné biztos válaszolna mindegyikre. :)


Én annyit tudok h ugye van instája (ha nem tudná valaki deeminreal). Van Facebook oldala és hivatalos oldala is. Vannak rajongói oldalak is, de néhány hányinger.. Korábban ha jól értelmeztem énekelt bandában is. Tud zongorázni. Van egy öccse. Természetvédő, vegetáriánus.


Van több infó az X-Faktor oldalán róla :)

2016. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ezeknek már én is utána jártam. nagyon szurkolok neki :)
2016. nov. 13. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szingli(de csak míg nem találkozunk:D)
2016. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kislanyok, hogy lehettek ilyen naivak? :/
2016. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok naiv. Tudom sokan oda vannak érte. De én nem akarok semmit hisz nem is ismerem... amúgy nem régiben láttam egy riportot ahol mondta h singlee
2016. nov. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!