Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a szituban?...

Mit tehetnék ebben a szituban? Ha veletek ez volt/van mit csináltatok/csináltok?

Figyelt kérdés

Középsulis vagyok,15éves,és fiú.

Tehát állandóan fáradt vagyok.

Ha hazaérek suliból elalszom, mer annyira hulla fáradt vagyok,hogy aligha maradok ébren,ezért iszok +1kávét.

Reggeli : felkelni nem megy mer a szemem se tudom majdnem kinyitni,vagy összeesek.

Napzköben: Ne aludjak el,és este aludjak,+hogy ne cseréljem fel a napszakokat...

Nem erős kávét iszok.Nem vagyok az a cigarettázok,szétpiálom az agyam rendkivül buta önpusztító ember mint a korosztályöm legnagyobb rétege...sőt..őket nem is bírom...betegek lesznek,cigi majd rásegít...meg a pia...fogalmam sincs miért nem lehet élni ezek nélkül a dolgok nélkül. Nem nagyon barátkozom ilyen emberekkel,semmi kedvem passzív dohányosként betegnek lenni,és buta emberekkel körülvenni magam. Megkaptam már,hogy nagyok az elvárásaim....

Szóval alig tudom ébren tartani magam,nehezen megy a nap túlélése.

A tesi óra olyan szinten rátesz egy lapáttal,hogy bealszom orán és észre se veszem...

Igazábol sportolok,de suli mellett nem megy,mer ott a tesi ora...ami elöl nincs menekvésem...

Nekem állitólag ezt "bírnom kéne hisz sportoló vagyok"- mondták akiknek "sok" az eszük.

De végképp nem azt jelenti ez,hogy nem tudok elfáradni.

Kikészít a suli mindenféle képpen.

Semmi energiám nem marad nap végére...nincsenek barátaim,de nem is igazán tesz boldoggá ha vannak. Semmivel se vagyok boldogabb...régen ha voltak boldog voltam,mostmár nem tudok örülni. Teljes magány a napom.

Senkim sincs,hatalmas lelki fájdalmat érzek,és így alig bírom a sulit...

Pszichologus....mindenki ezt mondja...nos ő se oldja meg a gondom,nem változtat semmin....a beszélgetés egy fizetett xy-nal aki nem old meg semmit,csak +órát vesz igénybe...nem változnak tőle a napjaim...A sulit se fogja megkérni hogy vegyetek már vissza...egyik se segített akiknél voltam.

Szóval rossz emberekkel vagyok körülvéve...senki se tisztel...szóval közösség,társasági élet -9999lvl van.

A motivációm elveszi a fáradtság...nincs semmi erőm sporotolni pedig nagyon szeretek és picikét nyugtat...meg jól esik...sokszor elalszom a nap folyamán....tudom hogy a koffein csak elveszi az erőm...de ha felkelni és fennmaradni se tudnék,az rosszabb lenne...nem tudom mit kéne tegyek a jobb érdekében....de nagyon felemészt ez az állapot...ti mit tennétek?


2016. okt. 31. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A kamaszkor amúgy is ilyen, fárasztó, azért van pl most is szünet, hosszú, hogy tudjatok pihenni. Át kell vészelni ezt az időszakot, ha hazaérsz a suliból pihenj, aludj és ne későn feküdj le.
2016. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél, igyál eleget, fogyassz sok gyümölcsöt. A kávét inkább hanyagold.
2016. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért ?
2016. okt. 31. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A kávéra gondolsz? Azért, mert még fiatal vagy. Az energia italokat is kerüld. A kajánál pedig normális dolgokra gondoltam. Folyadék pedig min. 2 liter egy nap. A lelki fájdalmakat hamarosan " kinövöd".
2016. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de szorognok,hányingerem van,gyomoridegem allandoan..
2016. nov. 1. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elmentem bringázni. Jól átmozgatott és utána könnyebb volt még tanulni is.
2016. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!