Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magas srácok, volt már, hogy...

Magas srácok, volt már, hogy egy másik magas sráccal kellett verekednetek? Könnyebb volt, mint egy alacsonnyal?

Figyelt kérdés
Írjátok le légyszi a magasságotokat, s a másikét is.

2016. nov. 1. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hali. Nem magasság függő egy verekedés végkimenetele. Sokkal inkább tudás, képzettség, technika, és szerencse. Annak idején edzésen nyert már ellenem 173 cm magas csapattársam is, de vertem meg 186 cm-es társamat is. Én 179 vagyok... SZóval nem ezen múlik.
2016. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A súly többet szoroz mint a magasság!
2016. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettes, igazad van, ezt nem írtam hozzá. Nem véletlen vannak a súlycsoportok.
2016. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 201 vagyok, és egyszer verekedtem egy 224-essel. Én csak a válláig értem, simán fojtogatott, átkulcsolta a kezét a nyakam körül valahogy. De egy 170-180-ast simán eltudnék kenni!
2016. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ahogy előttem már mondták ez inkább súly és tudás kérdése.

Esetemben (box) ez olyan, hogy ha tudod hogy kell megtörni a másikat akkor vagy nyerő. Pl ha egy magassabbal raknak össze akkor nehéz a kezdés de ha beérek olyan közelre hogy nem tud csapkodni akkor ott vége is van, az alacsonyabbal meg pont fordítva, távol kell tartani.

Én a 173 centimmel és 57 kilómmal vertem már el 190 centis gyereket is de kaptam már ki csúnyán 165-ös emberkétől is :D

2016. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van amikor az alacsonyság előny!

Ha megtanulod Mike Tyson peek the boo stílusát, még imádkozni fog hogy inkább egy magasabbal kerüéjön össze.

A magasnak sem könnyű ám, a távolságot tartania kell.

ha képzett vagy akkor meg mindegy a magasság!

2016. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem magasság és nem is súlyfüggő. Inkább ügyesség, tapasztalat, sebesség kell hozzá.
2016. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én 191 vagyok, de valahogy igazságtalannak érezném, ha egy 20 centivel alacsonyabbal kéne bunyóznom, így "szívesebben" tenném egy velem megegyező magasságúval (+/- 10 cm). De köszönöm az érveket, igazán tanulságosak! Hozzáteszem, nem vagyok szakavatott a témában.


24

2016. nov. 2. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi igazságtalan. Lehet, hogy simán padlóra küldene egy 175 cm magas fickó. De lehet, hogy te is egy 215 cm-est...
2016. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha képzetlennel mész akkor az, de kepzett elver akkor is kérdező!
2016. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!