Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy borotvapenge mennyi ideig...

Egy borotvapenge mennyi ideig használható? Az normális ha 2 használat után már alig vág? Meg lehet valahogyan élezni?

Figyelt kérdés
Gillette Mach 3 borotvám van és kb. 2 használat után nem vág rendesen a pengéje. Ezért használok elektromos borotvát de úgy érzem hogy az meg nem elég alapos.
2016. nov. 1. 18:25
 1/4 anonim válasza:
Szia. Eredeti pótfej van benne? Mert a hamisítványok nagyon rossz minőségűek. A Gillette az ígéri, hogy egy fejnek kb 1. hónapig kellene kitartani heti 5 borotválkozás mellett. Persze ez nagyon egyénfüggő. Személyes tapasztalatom, hogy jóval tovább is használhatóak.
2016. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom legutóbb netről rendeltem de azelőtt Rossmannban vettem és ugyanúgy nem sokáig bírta. Lehet hogy én használom rosszul?
2016. nov. 9. 21:02
 3/4 anonim válasza:

A netről lehet éppen hamisat rendelni, főleg, ha nem túl "hivatalos" az eladó. Rosszul nem nagyon tudod használni. Pár ötlet:

Próba képpen használj borotva hab helyett borotva krémet. (pl.: Barbon, Figaró, Derby egyik sem túl drága) és hagyd az arcodon kb. 30 másodpercig, csak utána borotválkozz. Borotválkozás után jól öblítsd le a borotvát és rázd le róla a vizet, hogy hamarabb megszáradjon.

2016. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kütyübazárról rendeltem ha jól emlékszem. Mindig tisztítottam miután használtam. Még fogpiszkálót vagy tűt is használtam azzal tisztítottam ki a pengék közti sorokat. Lehet hogy ez árt a pengének és ezért nem vág rendesen?
2016. nov. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!