Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen verseny rubik kockát...

Milyen verseny rubik kockát éri meg venni?

Figyelt kérdés

Milyen verseny rubik kockát vegyek?

Még kezdő vagyok szeretnék egy verseny rubik kockát venni? Hol érné meg és milyen márkájú?



2016. nov. 2. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínából ilyet érdemes rendelni: [link] elég olcsó, és az egyik legjobb kocka, nem foghatsz vele mellé. (nekem ebből a kisebbik van és tényleg baromi jó). Nekem még van egy 4x4x4-es vcube-om (az is nagyon jó), viszont abból a 3x3x3-as hajlamos szétesni ha nagyon gyorsan nyomod ( https://www.youtube.com/watch?v=uqsxZ4t8QPA). Ezek közül egyiken sincs matrica, tehát nem kopik, viszont hivatalos versenyen úgy tudom nem lehet őket használni.
2016. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Az első választ hagyd figyelmen kívül, nettó hülyeség. Lightake.com-ról rendelj egy Valk3-at, annál most nem találsz jobbat. Ha nem találod, írj és belinkelem.
2016. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előszöris az első vá adására lasz hulyeseg a dayan zanchi ná ad l má arra r vannal jobbak pl:. Valk3 ,gan air,guoguan 3x3,yan 3,moyu weilong gts
2017. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!