Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uj suliba megyek kerlek...

Uj suliba megyek kerlek segisetek. Elegge felek? (A tobbi lennt)

Figyelt kérdés

Az a hekyzet h jovore uj suliba megyek. Kozepiskolarol lenne szo. Szakmara megyek. Es ahogy lattam oda ilyen piercinges kitetovalt festethaju emberek jarnak. Jo nem mind de 80%-ban igen.

Osztalytarsakrol meg semmit sem tudok. Valaki sgitene h h kene az elso napot eltolteni? H mit szabad es mit nem?

Konnyen baratkozok de igy most elegge nehez lessz. Felek az egesztol. Nem szeretnek itt is kulonc lenni.

Meg ott az a csicskaavato. Az h van? Az csak egy nap vagy tobb?


Es az a baj h a nevmemoriam elegge szar. Es h jegyezzek meg annyi uj nevet tanar/diak.


Hamarosan megyek nyilt napra abba a suliba es elegg be vagyok parazva. Kiraz a hideg h uj kornyezetbe kerulok. Ha felek akkor !eg rajzolok de gondolom nem lenne jo h beszelnek en meg rajzolgatok.

Valaki segitene? H mit kene zennem?

/ Idiotak kimeljenek es aki nem a kerdesemre valaszol az kerem kimelje magat es engem is/

Elore is koszonom a valaszokat :)

15/L



2016. nov. 2. 23:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!