Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ebayről több dolgot rendele...

Ha ebayről több dolgot rendelek akkor egyszerre fogjake kihozni? Vagyis egyszerre érkezike meg?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg kitol rendeled. Az ebay nem egy aruhaz, hanem piacter, tobbszazezer kulonbozo eladotol tudsz rajta keresztul termekeket venni. Ha kulonbozo eladoktol veszel dolgokat, nyilvan kulonbozo idopontokban fogjak feladni es nyilvan kulonbozo idopontokban fog hozzad megerkezni is - foleg ha a vilag masik felerol rendelsz.
2016. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egy eladótól, egyszerre, akkor igen. De ha Józsitól, Maritól, Bélától, akkor nem.


Előfordulhat az is, hogy egy eladótól rendelsz több dolgot, mégsem egyszerre érkezik. Én akkor jártam így, amikor kosárba nem lehetett dobálni, licitelős termék volt.

Az egy kosárba tett termékek nekem egyszerre érkeztek meg.

Az is előfordulhat, hogy az egyiket a rendelés napján fel tudja adni, a másikat az eladó is rendeli valahonnan, s nem várja össze.

Ez kiederülhet előre is a terméknél a várható szállítási intervallumnál.

Mondjuk, ha ma rendesz, s az egyiknél azt olvasod, hogy nov 10-15, a másiknál pedig nov 28-dec 6, akkor nagy valószínűséggel két csomag lesz.

Előfrodulhat, hogy jobban szeretnéd, ha később érkezzen, de egyszerre, akkor ezt meg lehet írni az eladónak.

2016. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!