Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi igazoltatás látható...

Rendőrségi igazoltatás láthatósági mellény és sapka nélkül szabályos?

Figyelt kérdés
Barátomat meg bűntették azért mert forgalommal szembe le húzodva meg állt egy kis utcában vész villogóval, rendőr már jött is mögé és mondott rá egy összeget mikor rá jött hogy nincs 18 így nincs csekk már az büntetés duplája volt, vicc az egészbe hogy odébb drifteltek meg gyorsultal és azt végig nézték de 10es tábla volt rájuk. Ezt az egész igazoltatást láthatósági mellény nélkül és sapka nélkül hajtották végre na én ugy tudom hogy kötelesek olyankor fel venni, volt szemtanú is hogy nem volt rajtuk és alá irattaták vele a büntetést azt hiszem hogy fel jelentették, és utana kerdezte a nevet igazolvány számát el hadarta meg, nem mondta érthetően meg kérdezte újból mire a rendőr annyit mondott hogy egyszer mondtam el csak. Ez ellen lehet fellebbezni hogy nem volt rajtuk?
2016. nov. 5. 04:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!