Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezd lesz*rni a barátom, mit...

Kezd lesz*rni a barátom, mit csináljak? (bővebben)

Figyelt kérdés
na tehát, fiú vagyok 16 éves, ő lány 16 éves, (igen, fiú lány barátság, ami jól működik:D) na és év elején meg nyáron amikor megismertük egymást sokat beszéltünk minden magánügyünket megbeszéltük stb, mostmeg mindig lányokkal van, nem aztmondom ez tilos, de régen is volt sokat lányokkal de ugye velem is foglalkozott mert legjobb barátok voltunk... :/ és akkor padtársam a lány, és most össze lette húzva a padok és beültünk a többi lány mellé, és le se szar órán, így kicsit befordul feléjük velük beszélget, hozzám se szól, én tök kedves vagyok vele, ő meg a "kezét sem képes felemelni értem" sokszor idegesít amit csinál... megse kérdez kimegy mással a szünetbe... legalább kérdezné meg hogy van-e kedvem kijönni vagy valami... szal lényeg hogy leszar:S
2010. ápr. 28. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mond el neki, vagy kezdj el te is másokkal barátkozni
2010. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy ez bánt téged, ha igazi barátod, megfogja érteni és változtat a dolgon ha nem csak legyint egyet és otthagy, akkor ne foglalkozz vele és köss új barátságokat.
2010. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ennek lőttek.
2010. ápr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szarj vissza
2010. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
XD
2010. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szard le te is:S:S
2010. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!