Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szülinapomra be akarom...

A szülinapomra be akarom festetni a hajam, de az ofőnk utálja az ilyesmit. Ti mit csinálnátok a helyében?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,és úgy egy hétre vörösre szeretném festeni a hajam.az ofőnk extra szigorú extra idióta és baroimi régimódi.mármint utálja a sminket ,a körömlakkot és a miniruhát.és mindenki fél tőle ,mert nagy hasonlóságot mutt egy sárkánnyal.ki tudja...szóval tudom ,hogy nincs beleszólása,de semmi szükségem egy prédikáccióra a "mai fiatalságról".ti mit csinálnátok a helyében?és az enyémben

?köszi a válaszkat!dilis idióták kíméljenek!



2016. nov. 5. 16:40
 1/6 Yume-chan válasza:
Hát az én ofőm is szigorú volt. Nem igazán érdekelt mit mond mert nekem csak a szüleim engedélyére van szükségem. Szóval ha ők engedik neked akkor csináld nyugodtan az ofővel meg ne foglalkozz.
2016. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Teljes mértékben érthető az osztályfőnököd. Egy 12 éves kislány ne járjon miniruhában és ne festegesse a haját. Én már azt várom, hogy a korosztályod mikor fog azon kiakadni, hogy nem lehet az iskolában szexelni.
2016. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es köszi!Én is így gondolom ,csak mondom ,nem akarom,h elkezdjen prédikálni

2-es!Tájékoztatóul közlöm,hogy színező sampont akarok használni,és egyszer ,egy ünnepségre vettem fel miniruhát.Amúgy ,ha nem tetszik a 21.század,akkor vonulj el egy barlangba,mert ennél már csak rosszabb lesz.De legalább

az utolsó mondaton nevettem egy jót.{:

2016. nov. 8. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen azt látom, hogy csak egyre rosszabb lesz, mint példád is mutatja mellesleg te a kérdésben festést írtál...
2016. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vecarajongó válasza:
76%
Ha csak színező mint mondtad akkor egyatalan nem gáz:).Ha az iskolában megengedett akkor szerintem simán lehet.
2016. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már miniruhát veszel fel, akkor félsz egy hajszínezéstől, hogy mit fog szólni? :D :D

Amúgy meg igaza van ofődnek.:-)

2017. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!