Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az x-faktorba az a sok ember...

Az x-faktorba az a sok ember tenyleg ott van vagy csak oda van szerkesztve? Es ha ott vannak hogy lehet oda elmenni? :D

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak oda van szerkesztve, mint a nyelvkönyv a polcodon. Tulajdonképpen nincs is X-Faktor a képzeletünkben.
2016. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Többségük valamelyik "versenyző" ismerőse, rokona.
2016. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 valaszado sztem dobj be egy snickerst!!
2016. nov. 6. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Azt akartam írni, hogy csak a képzeletünkben van X-Faktor.
2016. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A többség sztem a következő:

1. a többség a versenyzők rokonsága

2. most nem fogom megtudni, hol és milyen ügynökségnél, de láttam tapsoló munkára felvételt. Szóval direkt keresnek embereket... vmennyit fizetnek nekik, de emellett ez bizony elég kemény munka is, és csak olyat engednének be, gondolom, aki ezeket be is tartja, mert nem akarnak gikszert élő adásban (akkor tapsolsz, akkor hejehujázol, amikor a "ceremóniamester" int, nem mehetsu ki akármikor pisiszünetre, oda ülsz, ahova akarsz - volt olyan, hogy ismerőst hátrébb ültettek, mert a cuki 20éves lány jobban mutatott a kamerán). És pl. utazáson beszéltem olyannal, aki ilyet csinált, és gyakran az van, hogy aki beválik, azt huzamosabb ideig, több műsorba berakják. Ja és nem válogathatnak, hogy hova mennek. Nincs olyan, hogy csak az X-Faktor... pl. neki kötelező volt anno a Dr. Tóthba is menni nézni, másnak a Való Világba.

3. És vannak, akik a műsorszerkesztők ismerősei.

2016. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!