Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kis herceg története...

Mi a kis herceg története röviden?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én franciaországban élek 1 éve és a kis herceg a kötelező olvasmány, de nem beszélek olyan jól:( szóval a kérdésem az lenne,hogy mi a története? (nagy vonalakban)

2016. nov. 5. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes időtöltést:

[link]

2016. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Drága!

Azért mert te 1 éve Franciaországban élsz, a googlet még ott s megtudod nyitni magyar nyelven, és ott is el tudod olvasni a Kis herceget magyar nyelven.. Nem olyan nehéz...

2016. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi!csak 1bökkenője van... az hogy gyorsan kellene mert kedden lesz a doga... nem most adtak fel de ezt az oldalt most talaltam meg:(
2016. nov. 5. 23:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Kerestem magyarul de en nem talaltam! Vagy en kerestem rosszul?
2016. nov. 5. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te kerested rosszul, vagyis nem is kerested. Ugyanis elég lett volna beírni a Google-ba , hogy kis herceg, és máris ezer link jön ki.. De keddig bőven kitudod olvasni. Nem olyan vastag, és jó kis könyv. Én nagyon szeretem. Szinte kívülről tudom annyiszor olvastam..
2016. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eskuszom, hogy kerestem de nem talaltam...
2016. nov. 5. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Talán annyi fáradságot vehetnél, hogy a válaszokat elolvasod.

Az első ugyanis megadta a pontos linket, amit te "nem találtál"...

2016. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A leszóló Kommenteket kerüljük légyszi... köszi! amúgy meg nem kell elhinni, de akkor offold magad innen...
2016. nov. 5. 23:55
 9/9 A kérdező kommentje:
(olvasom a kommenteket és közben az ebookot is!) durva mi? miket nem tud egyszerre az ember
2016. nov. 5. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!