Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért akkora baj ha pegasister...

Miért akkora baj ha pegasister vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan csúfoltak eddig miatta :(

Most komolyan...MIÉRT EKKORA BAJ MÉNDENKINEK????



2016. nov. 6. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj. Sőt inkább jó, hogy vannak Magyarországon. ;)
2016. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nudlika76 válasza:
100%

nem baj, sőt én pedig brony-is vagyok (aki nem tudja az azt jelenti hogy brother=testvér

pony=póni

Együtt pedig breny. És ha valaki emiatt piszkálnak, az azért van mert nem tudják mien jó a my little pony

2016. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
56%
Ha nem hireszteled akkor nem tudják megrólad és nem fognak gunyolni érte. Én is nézem és imádom de nem emlegetem senkinek azt csá.
2016. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Próbáld meg az ilyeneket nem meghallani. Hidd el sokan vannak így rajtad kívül is :) Engem is piszkálnak, de nem igazán tud érdekelni, tartsák meg maguknak a véleményüket.
2016. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jókora like mindenkinek brohoof
2016. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok én is brony vagyok és imádom személy szerint sok elutasítás fogad de lefosom.:-)Brony piknikre is járok.
2016. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan brony vagyok de tudod van annyi eszem hogy nem mondom el minden idiótának. egy olyan világban ahol azért is szívatják az embert ha öreg, ha szemüveges, ha kövér, ha kék a szeme azért ha nem kék akkor azért...

te meg elköveted azt a hibát hogy megbízol egy másik emberben...?! nem az a baj hogy pegasister vagy hanem hogy olyannak is elmondod akiben nem bízol meg

2017. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ráfigyelni. Egyiken be, másikon ki.. de ha olyan az osztályod hogy elfogadja, akkor jó, de ha van benne 1 brony/pegasister, akkor találtál 1 jó barátot.
2017. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!