Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem egy mezt az alábbi...

Rendeltem egy mezt az alábbi oldalon. Hol tudnék panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Természetesen nem jött meg. Én hülye életembe elöszőr előreutaltam. Úgy érzem, hogy átvertek. Hogyan lehetne feljelenteni őket? Tudom, hogy a 10ezer forint nem számít soknak az ilyen fogyasztóvédelmiseknek de nekem számít és nagyon idegesítő, hogy így áttudtak verni.

az oldal:

[link]



2016. nov. 6. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

'Úgy érzem, hogy átvertek.'


Mikor rendelted, milyen hataridore vallaltak, mennyi ido telt el azota hogy lejart a hatarido, probaltad-e felvenni a kapcsolatot a ceggel? Ha nem, miert nem, ha igen, mit valaszoltak? Megannyi kerdes, amikre ha valaszolsz, mind kozelebb visznek a megoldashoz...

2016. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg nem elég részletes. Igen, írtam már nem egy emailt de nem írtak vissza. Telefonszám természetesen nincs. Olyan két hónapja rendeltem meg. Írták az oldalon, hogy lehet 3 hónap is mire megjön. (Mondjuk nem hiszem, hogy gyalog hoznák ki.) De azért is érzem átverésnek mert miért nem írnak vissza?
2016. nov. 6. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

'Írták az oldalon, hogy lehet 3 hónap is mire megjön.'


Tehat, mi a kerdesed? Nyilvan kulfoldrol rendelik, minden tovabbi nelkul el tudom kepzelni hogy ennyi ido mire ideer.

2016. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oldalon lévő box-ban üzensz nekik? Vagy siman email címre?
2016. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, de nekem ne mondja senki, hogy nem lehet visszaírni, hogy "nyugodjon meg küldeni fogjuk" vagy valami ilyesmi. Emailre is és a boxba is sőt még facebookon is.
2016. nov. 6. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg mindig nem ertem, mire fel akarsz panaszt tenni. Leirtak, hogy akar 3 honap is lehet a szallitas, ezt te magad emlitetted. Mit szeretnel, hetente 2x simogassak a kis lelkedet, hogy mar csak 39-et kell aludni es itt a polod? Az altalad a megrendeleskor elfogadott hataridobol nem csusztak ki, semmifele panasznak nincs itt helye.
2016. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az oldalt, megbízhatóságát stb.

A termék nem gyalog jár, nem ahhoz kell 3 hónap.

Nálunk van olyan termék, amit nem tartunk raktáron, de a nagyker raktára tőlünk 5 perc gyalog. Csak azért nem jelezzük úgy, hogy nálunk raktáron van, mert boltot is üzemeltetünk, s ne ess be úgy, hogy azt gondolod, levesszük a polcról és viheted.

De vannak olyanok is, amit évente csak egyszer rendelünk meg Svédországból.

Ha ki tudod várni, akkor oké. Ha nem, akkor bocs.

Ennek az oka, hogy nem fogy sok belőle, s egyesével behozatni drágább lenne a fuvar, mint a termék.

Szóval ebben a három hónapban semmi rendkívüli sincs.

Mondjuk mi minden levélre válaszolunk. Ha naponta kétszer írsz, akkor naponta kétszer.

2016. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!