Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy facebook oldalam 100...

Van egy facebook oldalam 100 ezer kedvelővel. Egy amerikai férfi meg akarja vásárolni (nem ez az első ajánlat). Van valakinek ilyesmiben tapasztalata? Attól tartok, átverés, de ilyesmiről abszolút nem tudok semmit.

Figyelt kérdés

Jogokat csak akkor kérnek az oldalhoz, ha már fizetett, viszont szeretné megnézni az oldalt belülről, és kéri, hogy ne a profilomról, hanem a bizonyos oldalról írjak neki.


Minden konkrét információt szívesen veszek.



2016. nov. 8. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne légy elbizakodott.

[link]

2016. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez illegális, nem adhatod el az oldaladat.

Örülj neki, ha semmit nem kapsz érte (úgy értem, se pénzt, se vírust, és még az adataidat se lopják el).

2016. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

illegálisnak illegális, elvileg nem adhatóak vehetőek az fb oldalak, mégis nagyon pörög a biznisz. Amit pár éve vettem 0,8Ft/like ért oldalak, azok mist 6-7+Ft/likeot érnek. jó befektetés volt. Szóval nem kell ez az álszent duma.


Mi az, hogy meg akarja nézni belülről?? Minden oldalnak ugyan az az admin része. Statisztikára kíváncsi, ahhoz meg nem kell neki jogot adnod, csinálsz egy képet azokról és elküldöd neki.


Ha meg ráírsz az oldal nevében a profiljára, attól nem fogja tudni ellopni.


Átutalás csakis nemzetközi bankba fogadj el, még ha hosszú idő akkor is, vagy skrillre.. PP-nál simán visszakérheti bármilyen mondvacsinált indokkal, viszont az oldaladat nem fogod visszakapni.


Ja és csak azután állítsd be adminnak, miután a pénz s számládon van!

2016. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Átutalás csakis nemzetközi bankba fogadj el"

Ott is előfordulhat, hogy megjön az átutalás, majd visszahívják, a bank pedig ezek után téged tart csalónak, és követeli rajtad a pénzt.


Amúgy hogy gondolod, hogy az oldalad, ahol TÉGED kedvelnek és várják, hogy folyamatosan fenntartsd és működtesd - átadod másnak?

2016. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok elbizakodott

2. sokan ajánlottak már sok pénzt az oldalamért, ami nem profil, hanem egy oldal

3. igen, nagyon sokan nagyon szerették az oldalt, de van az a helyzet, amikor meggondolja magát az ember, már legalább két éve kapom az ajánlatokat... nem illik ítélkezni, amikor egyrészt nem ismersz, másrészt nem tudsz semmit a körülményeimről

4. Western Unionra kértem a fizetést, küldött valami képet, hogy utalt, természetesen buktam az oldalt, de már csináltam egy másik ugyanolyat, idegesítő

jelszavakat lecseréltem

2016. nov. 9. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utalást elhittél kép alapján? Nem semmi.

Csak ha megjött a pénz! Még az se teljesen biztos.


Nem csak ítélkezésre gondoltam, hanem inkább arra, hogy mi lesz az oldal sorsa, ha otthagyod?

Azért az nem mindegy, hogy ki viszi.

Vagy pedig az ilyen csalók nem is viszik tovább, hagyják lerohadni.

Te meg elég sokat veszítesz az arcodból, ha újra kell kezdened.

2016. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!