Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok budapesten repülős...

Hol tudok budapesten repülős kulcstartót venni?

Figyelt kérdés
nem szeretnék rendelni, egy boltot keresek ahol ilyesmiket árulnak

2016. nov. 8. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oda van írva h nem rendelni akarom!
2016. nov. 8. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ne olvasd el. Azért dobtam a linket, ha nem kapsz üzlet címet, ne sírjon a szád.
2016. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tündér vagy de nyilván a kérdésemet hosszas keresgélés előzte meg ahol egy csomó rendelős helyet találtam......
2016. nov. 8. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

"tündér vagy de nyilván a kérdésemet hosszas keresgélés előzte meg ahol egy csomó rendelős helyet találtam......"


Én meg csöndben adtam egy linket, nem csesztetésből, nem kibäszásból. Nem vagyok gondolatolvasó, hogy ki mit szívott mielőtt idejött. Majd jönnek a többiek és berajzolják neked a térképen a repülős kulcstartó nagykert, nem tudom miért baj hogy bedobtam egy alternatívát. Mostanában meg vannak huzatva az emberek, mindenki azzal kezd hogy neki rendes válasz kell. Ha meg nem kap választ akkor meg azért megy a hiszti, kiírják háromszor ugyanazt.

Elolvasod, felfogod, ha nem akarsz, nem rendelsz. Elhiszem hogy felkészültél, örülök neki. Lapozás.

2016. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Apjuk, Ferihegyen nézted már?
2016. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!