Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek ezekről a bokavillantgatásokról, mokaszinekről, és a már-már térdig érő, kabát alól kilógó, lógós pólókról?

Figyelt kérdés
Fiúknál/férfiaknál szerintem ez a túlzott majomkodás már gáz. Attól még lehet valaki divatos, jól öltözött, hogy nem csinál magából bohócot... Bocsánat, ha valakit megbántottam, nem ez a szándék vezérelt.

2016. nov. 9. 18:42
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Moha akart lenni ugye?:)

Imádom, hogy ilyen jól megfogalmaztad.Tudom miről beszélsz, átérzem.Énis ugyanezt gondolom.Ez lett a "divat".Számomra undorító,közelsem vonzó.Ne légy ilyen, szerintem a különlegesek,nem divat majmok sokkal jobban vonzanak.:) Egy ilyen fiútól bennem mindig röhögőgörcs támad, őszintén beszélek, szerintem borzasztó, nagyon taszító számomra.Sajnos sokaknak nem ez a véleményük.:/

2016. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!