Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországból hogy tudom ezt...

Németországból hogy tudom ezt a cipőt megrendelni?

Figyelt kérdés
[link] Még nem vásároltam netről a fizetés és kiszállítás hogy működik?
2016. nov. 11. 21:00
 1/3 TR75 ***** válasza:

DHL a szállító, 13,49 euró a postaköltség, PayPal vagy előre utalás működik, azt fizeted, amit látsz (nincs rá plusz áfa és társai). Ajánlott PayPal-fiók, mert úgy gyakorlatilag biztonságosan és egy kattintással megy a dolog.

Ha a kosárba dobod a cipellőt, akkor rákattintva a kosárra indulhat a shoppingolás. Először regisztrálni kell, aztán a címed megadni, aztán a szállítást, végül a fizetést intézni. PayPallal jobb fizetni a külföldi oldalon (én magyarnál bankkártyával szoktam, külföldin PayPallal - nem kell az átváltással bohóckodni).

Ha vágod a németet/franciát/angolt, nem nagyon lehet eltéveszteni.

2016. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. regisztráltam a paffen-en és a paypal-on is a kettőt hogy tudom összevonni? Gondolom pénzt kell tölteni a paypal-ra de azt hogyan csináljam?
2016. nov. 18. 00:56
 3/3 TR75 ***** válasza:

A PayPal regisztrációdat társítottad a bankszámlaszámoddal?

Nem tudom, milyen banknál vagy, és hogy megy ez náluk, nálam az van, hogy a PayPal számlát az internetkártyám számlaszámával párosítottam. Ennek az az előnye, hogy az internetszámlán alapból nincs pénz, csak akkor, ha a folyószámlámról átvezetem azt az összeget, ami a netes vásárláshoz kell.

Amikor PayPal számla elfogadó helyen vásárolok, fizetéskor rá lehet kattintani a PayPal logójára, ami átirányít a PayPalra, belépve pedig lezajlik a fizetés. Nem kell utalni semmilyen pénzt, ezt a PayPal intézi. Szóval ha csak fizetsz PayPallal, akkor nincs a PP számlán pénzed.

Itt nézz körül, minden szépen le van vezetve :-)



[link]


[link]

2016. nov. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!