Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A westendben ezek a "szia,...

A westendben ezek a "szia, nem érdekel téged olcsón parfüm" mennyire megbízhatóak? Honnan szerzik?

Figyelt kérdés
Mert nap mint nap megallit engem valamelyik és mutogatja kibontja stb stb és tényleg valódinak tűnik.

2016. nov. 16. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális árut normális helyről vehetsz: üzletekben, kihelyezett standoknál, stb...

Az ilyen megállítós emberek vagy hamis, vagy lopott terméket árulnak, (esetleg egyik sem, de így is ráteszi a saját hasznát úgy, hogy neked ne érje meg) és azért teszik így mert nincs hivatalos közeg ahol ezt megtehetnék anélkül hogy valaki számon tudná kérni őket.

2016. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyenben vizet találsz, ha megveszed...
2016. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Ajándékba kaptam már ilyen parfümöt. A víz túlzás, amit a kínaiaknál veszel hamisított "Hugo Boss"-t, attól azért jobb. Amúgy kb 1-2000Ft-ot érhet meg egy ilyen parfüm.
2016. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gigike86 válasza:
Jáááj meg ne vedd tőlük!!!! Annál ezerszer jobbak a kínai parfümök, higgyél nekem!!!!
2016. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!