Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted az Anonymous az...

Szerinted az Anonymous az Illuminátus ellensége? Pontosabban szólva, mennyire hatalmas az Illuminátushoz képest?

Figyelt kérdés
Vajon felér ahhoz, hogy egyenlő félként "harcoljon vele"?

2016. nov. 16. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Illuminátusoktól nincsen hatalmasabb és senki se veheti fel a harcot ellenük
2016. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Jah hat ennek a kerdesnek nem sok ertelme van... Ez kb olyan mintha azt kerdezned mennyi hatalma van a disznonak a vagohid ellen... Ha szeretnel informaciokhoz jutni amelyeket elhallgattak eloled, akkor olvasd el ezt a konyvet...

[link]

2016. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó, én az Illuminátust nagyon is ismerem. Az Anonymous-ról nem tudok sokat, ezért is voltam kíváncsi, hogy vajon mekkora hatalma is lehet. Úgy tudom, nagy hack-eket vittek végbe.
2016. nov. 29. 17:26
 4/5 anonim válasza:

Az Anonymous egy Hacker szervezet a korrupció, a hatalom ellen.

Meghackelik az állami szervek, kormányzat honlapját/honlapjait, kiszivárogtatnak piszkos ügyeket (korrupció, sikkasztás, pedofilia stb...), de akár meg is béníthatják a hálózatot, túlterheléses támadást indíthatnak (DDoS - Distributed Denial of Service).


"Anonymous vagyunk.

Légiót alkotunk.

Nem bocsátunk.

Nem felejtünk.

Számíts ránk."


https://www.youtube.com/watch?v=sM0vIZAMtAw

2016. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy az Anonymoust is az illuminátusok alapították.
2019. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!