Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel?!

Mit kezdjek ezzel?!

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy szeretem, de nem tudok megbékélni ezzel az érzéssel, mert nem szabadna... fiatal lány vagyok, azt hiszem apakomplexusom van... az illető akibe szerelmes vagyok, 22 évvel idősebb nálam... és nagyon de nagyon nem akarom azt érezni hogy belészerettem, pedig félek hogy így van. Sokat beszélgetünk, és nagyon imádom, teljesen kész vagyok tőle... szakítottam a barátommal, mert ez az érzés nem fért meg a kettőnk kapcsolatában.... és ez nagyon beteg, mert mert az, és totálisan kicsinálom magam. Fizikailag fáj a szivem és szorít a mellkasom szinte egész nap, az összes gondolatomat ő foglalja le, és beleőrülök hogy sosem lehetek az övé...nincs étvágyam, nem alszom hetek óta, folyamatos fájdalmaz érzek, és ha ránézek vagy hallom a hangját már rögtön remegek és úgy érzem hogy az oxigén meg a vér elhagyja a testem... az összes versem mostanában neki szól, de azt hogy szeretem még sosem mondtam ki sem neki sem másnak mert ez egy teljesen lehetetlen helyzet. Teljesen tönkretesz... mit kezdjek ezzel?

2016. nov. 17. 20:59
 1/2 Counter Strike válasza:
100%
Ha elmondod neki és elutasít abba rokkansz bele, ha nemmondod el neki abba rokkansz bele és lemaradsz az életről.
2016. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Counter Strike válasza:
Mellesleg te hány éves vagy?
2016. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!