Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Motorozás télen?

Motorozás télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy kisebb köbcentis motort 50-125 ccm, a célhasználat munkába járás lenne az napi kb 30 km. Leginkább motorral járók véleményét várnám hogy ez mennyire kivitelezhető, mivel nyilván akkor is be kell jussak ha havazik, nyilván ha nagy a hó marad a tömegközlekedés , de ki lehet húzni amíg minden kötél szakad?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. nov. 18. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam motorral hóban, a kerékre kötelet tekertem kötegelővel, így elég jól ment a hóban, de jeges úton már estem nagyot vele.
2016. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

nem tudom mekkora gyakorlatod van a motorozás terén, de csak ha nagyon muszáj akkor használj motort télen. ha nem vagy tapasztalt motoros, verd ki a fejedből a téli motorozást. nagyon sok minden kell ahhoz hogy "túl élj" egy szezont télen. bővebben, ha érdekel leírom!

2016. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én fiatal koromba végig motoroztam a teleket ma már nem tenném/izületek/. tapasztalt motorosoknak is nagy kihivás.anno20 ló körüli ma 60 lovas motorralara gondolok esetleg a telj. suly is visszatarto anno 110kg ma 180 kg ma 1 50-s motor 100kg . kibirni kilehet ha muszáj balesetmenteset
2016. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!