Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik szeretnek...

Azok az emberek akik szeretnek verekedni azok nem felnek hogy egyszer olyan serules éri őket ami maradando?

Figyelt kérdés
pl en azert kerulok minden bunyot mert felek hogy kiverik a fogam, fogaim. es az mar sose jon helyre magatol, raadasul fogorvosnal is ciki lenne kerdezi mi tortent? hat kivertek. ti nem feltek az ilyen kovetkezmenyektol??? ha az emberi test nem lenne ennyire serulekeny vagy legalabb a fogak visszanonenek akkor en se felnek.

2016. nov. 19. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én harcias vagyok,de bennem is néha le szoktak futni ezek a gondolatok. :D Szerintem te gondolkodsz normálisan. Nem jó dolog a verekedés,hiszen gyakorlatilag mindent meg lehet beszélni,tehát nincs értelme a bunyónak. De szerintem nem mindenki gondol bele a következményekbe.
2016. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó ötlet. Meg is lehet valakit ölni. Ha nem muszáj, akkor ne verekedjetek.
2016. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a baj csak az hogy az ember kiteszi a labat az utcara mar belekotnek, keregetok, utcai leszoligatok, mindenfele hulye agressziv ember, aztan valamit szolsz nekik meg neki all feljebb es kepes neked menni mar is jon a bunyo
2016. nov. 28. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Azokban az emberekben, akik minden nap verekednek nincsenek meg a természetes félelemhez vezető folyamatok. Egy kéregetőt nem érdekel, hogy ha nincs egy foga sem, nem lesz normális állása, konkrétan kivonják magukat a társadalomból, nincs okuk rá, hogy visszafogják az idegeiket.
2017. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!