Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesti jóhírű gimnáziumokat...

Budapesti jóhírű gimnáziumokat keresek, mondanátok a lent leírtakhoz megfelelőt? Elég sürgős!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapest központjától minimum 30 percnyire, maximálisan egy órányira lakunk, és mindenképpen Budapesten szeretnék gimnáziumba járni. Tavaly elég jó átlagom volt, magyarbol 5os matekbol 4 angol 5, viszont idén költözés miatt az eddig 4es vagyok, de probálom feltornázni jobbra.

Fontos lenne, hogy maga az iskola szép legyen, és ne egy brutál erős, versenyistállónak véleményezzék.

Néztem a Kölcsey Ferenc Gimnáziumot, Berzsenyi Dánielt, Babits Mihályt, Szinyei Merse Palt, Madáchot is, de még mindig nem tudok választani, és félek, hogy lehet, a számomra legjobbat még meg se találtam! Elég sürgős lenne, mert ha van nyíltnapja még, akkor mindenképp megnézném!

Kérlek írjatok gimiket, és/vagy véleményezzétek!

Előre is köszönök mindent!



2016. nov. 19. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
II.Rákóczi Ferenc..? Szél Kálmán tér..
2016. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teleki Blanka..kicsit erős..oda jártam..Városliget

Óbudai Gimnáium vagy kerék utcai...

2016. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!