Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 műszakban dolgozom. A párom...

3 műszakban dolgozom. A párom jön haza Németországbol jövőhéten, de szabit nem tudok kivenni. Ha elmegyek a háziorvosomhoz és 3 napra igazolást kérek (szerda, csütörtök, péntek) akkor nem lesz gond a munkában?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja dolgozom ott. Múlt hónapban 1 hétig táppénzen voltam betegség miatt. Szerintetek ha 3 napra kérek igazolást és azt mondom a munkában, beteg voltam, nem lesz gond?

2016. nov. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk?
2016. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nehogy valakinek elmeséld az igazságot, hogy csak lógni akarsz...
2016. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a modszert en is elszoktam jatszani egy evben parszor :D. De sosem szabad rendes szabadsag elott es utan kozvetlenul... ha nem feltuno, akkor meg lehet csinalni, csak ne mond el senkinek, tegy ugy, hogy tenyleg beteg vagy.
2016. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!