Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem rá, hogy...

Hogyan vezessem rá, hogy nyakláncot kapjak tőle?

Figyelt kérdés

A barátommal régóta vagyunk együtt, és tudja jól, hogy nem vagyok annyira lányos, nem hordok ékszereket. Viszont az utóbbi időben kicsit megváltoztam, nőiesebb lettem, és mikor kérdezte, hogy örülnék-e egy nyakláncnak, akkor mondtam, hogy igen. Azóta egy év is eltelt, volt több olyan alkalom, amikor kaphattam volna tőle, de helyette mindig valami teljesen felesleges "csak hogy adjon valamit" ajándékot kaptam tőle, amit az utolsó pillanatban vett egy boltba berohanva, ésaz első polcon meglátta. Nem akarok követelőzni, és nem is annyira fontos a nyaklánc, de legalább nem polcon porosodó kis cuccot adna, a nyakláncot meg hordanám, és legalább adnék ötletet is. Csak nem tudom, hogyan vezessem erre rá.


Tippek? :D



2016. nov. 21. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mikor meglátsz egy nyakláncot a kirakatokban, mondd neki, hogy "ó milyen szép nyaklánc. Tényleg, milyen jó lenne már, ha lenne nyakláncom."


Ha ebből nem esik le a barátodnak, amit szeretnél, akkor semmi nem segít :D

2016. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!