Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyert már valaki aple készülék...

Nyert már valaki aple készüléket a reklámra kattintva?

Figyelt kérdés

[link]

Csak azért kérdezem hátha mégis nyerő csak hűlyén kilépek :D



2016. nov. 22. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már vagy huszonöt iPhone-t nyertem ott. Már nem is tudom megszámolni, mennyit. A hónap minden napján másikat használok.
2016. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Ez komoly?
2016. nov. 22. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze.


[link]

2016. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én tényleg nyertem, igaz banknál játszottam. A megjelenést követő évben egy iPhone 5-öt. Nemrég adtam csak el, imádtam :))
2016. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két alapvető dolog:

- ha nem csináltál semmit, miért nyertél volna? Százezreket érő telefont csak úgy elosztogatnának, miközben még csak nem is jelentkeztél vagy vettél részt semmiben?

- béna magyar fordítás, nehogy hihető legyen


Az ilyen oldalak beetetnek a nyereménnyel, majd rávesznek hogy a számod megadásával fizess elő egy emelt díjas szolgáltatásra és hetente több ezer forintot fogsz fizetni, ha bedőlsz.

2016. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is bejott hasonlo, telo szamot kert, oda volt irva a lap aljan nagyon pici betuvel valami ilyesmi, hetente fogsz kapni tartalmakat a telefonodra melynek ara 1250ft. szar lehuzas az egesz
2016. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ilyenek miatt kérdem. Akkor jobban járok ha az sms-ek árát félre rakom amikor meglátom az üzenetet és 100 alkalom után vehetek egyet a boltban?
2016. nov. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!