Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vehetnék ilyen bakancsot...

Hol vehetnék ilyen bakancsot mivel sehol sem találok?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem googlen hogy "terepmintás" bakancs angolul magyarul németul is de ilyesfajta terepmintát (még csak hasonlt sem találtam. Ha valaki segítene találni azt megköszönném.


UI.: habár azon is erősen elgondolkoztam, hogy megeshet, hogy ilyet csak csináltatni lehet..Akkor pedig egy olyan oldalt szeretnék kérni ahol ezt megtehetem..Köszönöm előre is :)


Itt a link.: [link]



2016. nov. 22. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Lehet tévedek de úgy gondolom az egy steel bakancs. Ha jól rémlik láttam az oldalukon mikor rendeltem magamnak egy feketét :D
2016. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azóta megvan és valóban egy STEEL márkájú bakancsról volt szó azóta már két oldalon is ráleltem :) De azért köszi megy a zöld pacsi
2017. jan. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!