Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet találni Budapesten...

Hol lehet találni Budapesten olyan cipészt aki extrén munkát is elvállal?

Figyelt kérdés
Régen, még úgy 20 éve volt egy idős cipész bácsi a 11. kerületben, aki elvállalta az akkori kedvenc cipő javítását úgy, hogy azt más nem vállalta előtte, mert nagyon ramaty állapotban volt a csuka. Sajnos a bácsi azóta meghalt. Most megint lenne egy hasonló speciális esetem és nem tudom, hová tudnék fordulni vele. Mindenhol csak mister minit-ek vannak és ott nem vállalnak olyan jellegű munkát amit szeretnék vagy elképzeltem. Tudna valaki ajánlani nekem egy "maszek", speciális munkát is vállaló cipészt Budapesten?

2016. nov. 23. 14:08
 1/4 anonim válasza:
gugli a barátod :-)
2017. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam ide, mert a guglizást meguntam. Kb 70 helyre írtam, semmi értelme nem volt.
2017. febr. 19. 00:11
 3/4 Cipészmester-6 válasza:
Mi lenne a speciális kérés?
2017. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy olyan külföldön vásárolt cipő helyre állítása, amilyen fazont egyáltalán nem forgalmaznak az országban. Csak rendelni lehet. Sajnos minőségileg nem a legjobb. Vagy pedig egy hasonló lábbeli elkészítése jobb minőségű anyagból. Nem tudom melyik éri meg jobban és melyik a kivitelezhetőbb.
2017. márc. 24. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!