Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fájdalom a fogszabályzo?

Milyen fájdalom a fogszabályzo?

Figyelt kérdés

Az 1. hétben fáj a legjobban ezt tudom,de mégis hogy?

Mintha elkezdeném nyomni a fogaimat befelé vagy szúr vagy milyen?

És valaki ez tudná magyarazni mi az a tubus?


2016. nov. 23. 16:02
 1/7 anonim válasza:
Hát az hogy az első hét fáj a legjobban nem teljesen igaz. Én már a felrakás másnapján nem éreztem semmit. Nekem nem is igazán fáj egyszer sem. Mikor megyek ugye cserélterni a gumikat, akkor az picit kellemetlen, és az mintha zsibogna még utána egy picit. De egyáltalán nem fáj.
2016. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó neked:)

Sokan ilyanokkal riogattak,hogy kibírhatatlan..:((

2016. nov. 23. 20:27
 3/7 anonim válasza:
Igen, tudom. Engem is riogattak sok mindennel. :)
2016. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valójában 2 féle fájdalomról van szó:

Az egyik a felrakás illetve a meghúzás utáni fájdalom. Amikor legelőször felrakták a felső ívet, nekem sem fájt egyáltalán, de miután először meghúzta egy hónap múlva... na akkor napokig sírni tudtam volna a fájdalomtól :| Nem tudom mihez hasonlítani, kicsit olyan, mint a rendes fogfájás, csak az összes fogadban egyszerre, ha véletlenül neadjisten összekoccintod valamivel, visítani tudnál... ez az első 2-4 napig tart, de minden egyénfüggő persze. (nem kívánom senkinek, én hihetetlenül szenvedek ilyenkor, csak a cataflam segít egy picit :( )

A másik fájdalom pedig az, ahogyan a fogszabályzó szúrós részei felsértik a szád belsejét. Ilyenkor lehet rá viaszt tenni, de sajnos sokszor az sem segít. Mikor a sebet továbbra is karcolja a hegyes fém, na az sem túl kellemes.

Nem riogatni szeretnélek, de nekem sajnos ezek a tapasztalataim, de mint mondtam, eléggé egyénfüggő. :)

2016. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nos én nem fogok köntörfalazni. Személy szerint én néha legszívesebben kitéptem volna az összes fogamat húzás után. Több mint 3 és fél éve van fogszabályzóm, de most már egyre kevesebbet kell korrigálni, így nem fáj annyira. Az ívcsere kellemetlen, de nem fájdalmas, na de utána én szenvedtem rendesen. Cataflam volt az egyetlen ami hatott. Nem akarlak megijeszteni, mert tényleg van akinek nem fáj. Nos én sajnos nem az a típus voltam, hanem az akinek már egy kis levegő szétmarta az ínyét. Természetesen ezek csak ívcsere után voltak csak, amikor a fogaim vándoroltak egy-két napig.
2016. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De.jó nektek. Nekem se a kataflam, se az algophyrin se az advil ultra nem hat. Tényleg egyén függő. Nekem is nagyon fáj egy hétig a felrakás után, húzásoknál csak kicsit. Nyáron kaptam meg a felsőt irtozatos volt. Tegnap pedig az alsót,aminél meg voltam gyözödve hogy nem fog fájni mert ott nincsenek olyan nagy fogmozgatások (az also fogsorom szabályos), hát jó nagyot tévedtem. Én is ugy irnám le az állapotot hogy nézem a kaját napokig és sírok a sarokban :D nagyon kiakasztó. Holnap kiprobálom a babák fogzásánál használt érzéstelenitö gélt. Utolsó reményem, kérlek Istenem! :D
2017. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok, és olyan érzés mintha az összes fogadat préselnék egymásnak. Mint amikor nagyon erősen összeszorítod az állkapcsod, vagy mikor nö a fogad. MIND EGYSZERRE. Szóval pokoli :D
2017. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!