Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi élesztőt egyek a...

Mennyi élesztőt egyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Édesanyám, é sokan mások mondták, hogy az élesztő jó a pattanásokra. Mutatta is, hogy kb. mennyit egyek belőle naponta... Ha többet eszek belőle hatásosabb, vagy felesleges? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 24. 01:08
 1/4 anonim válasza:

Felpuffadsz valószínűleg :D

Próbáld ki a Himalája sószappant, rossmanban, dmben stb.. tudsz venni 800 ft, naponta használhatod, bevizezed, a bőröd is nedves legyen, aztán masszírozó mozdulatokkal lassan masszírozod vele az arcodat, vagy a kívánt testrészedet, aztán megvárod hogy megszáradjon, kristályosodjon, kb 5 perc, addig mosol fogat, utána nem kell semmi krémet felkenni, csak simán, alaposan lemosni meleg vízzel, aztán hideggel picit, hogy a pólusok összehúzódjanak.

Lehet az elején kijön pár pattanás, de az csak a tisztulás miatt.

Nekem pár nap után lehozta az arcomról, s nem is zsírosodik annyira, mint előtte, hónaljra is jó az izzadás szag kiiktatásához, csak izzadás csökkentéséhez, az eljárás ugyan az, mint amit fent leírtam.



Remélem tudtam segíteni!

2016. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. :)
2016. nov. 24. 01:40
 3/4 anonim válasza:

Nincs mit! :)

Meg még esetleg rásegíthetsz azzal, hogy pékterméket, tejet stb.. kevesebbet eszel, felváltva 1-3 hétig, aztán megnézed az eredményt, és onnantól azon is változtatsz.

Nekem pl a kenyér, és a tej rájátszik kissé a pattanásodásra.

2016. nov. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keruld a csokolades, kakaos dolgokat, a tejtermekeket, es ugy altalaban csokkentsd a fuszereket, a so fogyasztasat. Es kovesd, amit az elso irt. Jobbulast a borodnek :)
2016. nov. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!