Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zúg folyton a laptopom?...

K1ll3r03 kérdése:

Miért zúg folyton a laptopom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Használtan vettem a kis laptopot és ha egy kicsit leterhelem a Processzort akkor fogja magát és elkezd zúgni a ventilátorja.Nagyon idegesítő,szeretnék videókat csinálni és nincsen mikrofonom ezért a laptop mikrofonját szoktam használni.De nagyon sokan szoktak panaszkodni Skype-on is,hogy zúg a laptop és csináljak már valamit.Kérem segítsen valaki mert ez lehet hogy valami baj van és ha nem tudok róla csúnya lesz a vége és még garanciám sincs!

#számítógép #ventilátor #laptop #Zúgás Számítástechnika
2016. nov. 25. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom lehet már benne por rendesen.

Szét kell szedni, ki kell takarítani. Ha régi gépről beszélünk, akkor nem árt hűtőzsírt is cserélni.

Utána sokkal jobb lesz a hőleadása és nem fog annyira pörögni a ventilátor.

2016. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. nov. 25. 17:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta megnéztem és az a helyzet hogy egyáltalán nem poros sőt patyolat tiszta az egész mert használt helyről vettem és ki lett takarítva mielőtt megvettük. A hűtő zsír is új benne. Akkor meg mégis miért zúg?
2017. dec. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!