Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a SZTE öthalmi kolija...

Milyen a SZTE öthalmi kolija (sajnos a weblap nekem nem elérhető)?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy vannak 3 ágyas, meg 1 ágyas szobák is, az 1 ágyasba hogyan lehet bekerülni?
2016. nov. 26. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Maga a kollégium, mint lakhatási egység, kb megfelel inkább egy albérletnek.

Szépen fel vannak újítva a szobák,egészen családias.

Az 1ágyas szobákat általában végzősök , vagy Msc-sek kapják, a gólyák mindig 3ágyasba kerülnek.

Nem kell egyébként tőle félni szerintem, ha tudsz alkalmazkodni, akkor gyorsan meg lehet szokni.

Egyetlen negatívum szerintem a buszok, amik félóránként járnak, de sajnos sokszor késik, vagy pont, hogy előbb jön, és bizony , főleg ilyen hidegben, elég szar kinn várni fél órát a megállóban, hogy haza tudjál jutni.

Programok is elég szarok a koliban, van kb. 1 10-15fős csapat, akik mindig részt vesznek , de egyébként nem tudják nagyon fenn tartani a kollégium érdeklődését sajnos.

Én mostmár 2. éve lakom itt, de mostanában kezdtem azon gondolkodni, hogy talán a következő évemet már nem itt töltöm, mert bár szerettem itt lakni, a közösség hiánya és a buszok eléggé lehúzzák mostmár számomra az egészet.

Olvasgass még az oldalon, amiket írnak róla, kb mind lefedi a valóságot.

2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!