Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bedogottak? Mitöl...

Lehet bedogottak? Mitöl csilloghatott a szemem?

Figyelt kérdés
Tegnap bulizni voltam, es megkerdeztek tobben hogy mitől csillog a szemem es mitől olyan tagak a pupillaim kerdeztek hogy mit szedek? Erre mondtam higy semmit csak iszok....nem is adtam tul nagy jelentosseget ennek adig ameg megnem gyozodtem rola hogy tenyleg nagyon fenyes es csillogo kicsit rozsaszines de nagyon tág szemem voltak, mi lehetett ez?smarolas utjan is "fertozhetttek" vele? Normalis kerdeseket kerek a kerdes nem kamu 22/F(!)
2016. nov. 27. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:
"Lehet bedrogoztak"??
2016. nov. 27. 10:05
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha igen akkor mivel s hogy tortenhetett?
2016. nov. 27. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
"bedogottak"? Szerintem igen Xd. Viccet félretéve, ez még nem biztos. Szexuális izgalom hatására is kitágulhatnak a pupillák. A "csillogó" és rózsaszínes szem pedig magyarázható azzal, hogy fáradt voltál, és/vagy hosszabb ideig erős fénynek volt kitéve a szemed, aminek következtében szárazabbá vált és megkönnyezett. Belsőleg éreztél valamit? Kábultság, szédülés, felfokozott érzelmek?
2016. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szexualis izgalom az volt bőven...:) De akkor en ezek szerint ennyire nagyon meg sosem voltam mert erre azert nem gonfoltam volna,nem nemvolt semmilyen hatas pluszba amit ereztem volna de tenyleg olyan volt mint ketto fényes üveggolyó kicsit ilyesztő volt szamomra latni magam a tukorbe
2016. nov. 27. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!