Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Gorbunov Dmitrij...

Szerintetek Gorbunov Dmitrij meleg? Láttam, hogy volt barátnője de olyan aranyos gyerek és olyan feminin gesztusia vannak, hogy nem tudom eldönteni. Ismeri esetleg valaki?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 11:14
 1/10 anonim válasza:
100%
ÉN ismerem.Nem hiszem hogy meleg.
2016. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem meleg.
2016. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek ez feltűnt. :D

Nekem is melegnek tűnik, a gesztusai, a kisugárzása alapján.

De biztosra persze nem tudnám megmondani, nem ismerem.


30/N

2016. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért lenne meleg és ha az akkor mi van?


Szerintem cuki főleg amikor beszél

2016. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Ennyi erővel Csecse Attila is meleg,mert nem olyan férfiasak a mozdulatai.Ez nem jelent semmitNagyon sokat sírtam hogy csak harmadik lett.De ezt mindenképp megkellett neki írjam: Számomra te vagy a győztes!❤Nagyon sok érzelemmel tudtad átadni a dalok lényegét,amit énekeltél.

Szívből örülök,hogy eddig eljutottál.És te tudtál ennek a harmadik helynek is örülni,mert mindennek a jó oldalát nézed.Neked a kis öröm is nagy öröm.Egyszerűen annyira megbecsülsz mindent,intelligens vagy,és tudsz örülni bárminek.A kicsi dolgoktól kezdve.Tele vagy szeretettel,és mindenkinek képes vagy adni belőle.Nem volt nehéz megszeretni.Hisz te más boldogságának is ugyanúgy tudsz örülni,mint a sajátodnak. Az az egy mondatod,hogy "Jól szórakoztunk,nem?",mindent elárult.Jól érzeted magad,szórakoztál,sokat tanultál.Boldog kisugárzású ember vagy,és tudsz örülni.Ez a legfontosabb.Mosollyal az arcomon sírtam,mert tudtam,hogy te már így is győztes vagy.Egy szenvedéllyel teli,melankolikus művész,és csodálatos ember maradsz a számomra.❤Habár nem te nyerted meg,mégis szerezhettél olyan emlékeket,amelyeket senki nem vehet el tőled. Sőt,új barátokra is szert tehettél. ....Végig bőgtem az egész kisfilmed..❤ Te annyira pozitívan gondolkodol.Ilyen egy igazi énekes.❤ Köszönöm hogy létezel.

2016. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Igen, meleg. A barátnőjével szakítottak.
2016. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
honnan tudod biztosra?
2017. jan. 1. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg
2017. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Jesszusom.

Nem azert szakitott a baratnojevel,mert meleg.

Elobb keress utana.

azert szakitott vele,mert meg akarta valtoztatni,de ő ezt nem engedhette. (Jól tette)De tobbszor is mondta a Blikk-nek,hogy meg mindig szereti,es rà gondol a szinpadon.

2017. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
51%
Inkabb biszex, de szerintem a barantoje is. Meg jol nezneki ki nem ugy mint a heterok.
2018. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!