Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Statikus töltés levezetése?...

Statikus töltés levezetése? Vagy statikus töltés készítése?

Figyelt kérdés
Üdv! Annyi lenne a kérdésem , hogy hogyan vezethetem le a statikus töltést. Igen , még bennem vannak az annó általánosban , hogy PVC csövet dörzsölt és a víz vonzódni kezdett hozzá. Lufival is szintén. Sőt , lufival még majdnem 17 percen át dörzsöltem , de semmi. Legalább egy kis pattanás , vagy halovány szikra. Kérdésem annyi , hogy ezeket hogyan lehet levezetni , vagy jobban mondva kisütni? Mert régen még a csúszdán működött, teljes műszál szerelésben. Olyan videókról nem is beszélek , ahol pamut zokniban járkál a csávó a szőnyegen és neki meg megy. Szerintetek hogyan működhetne? Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 27. 13:01
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő de a haverom úgy csinálta hogy fett fel egy fumi talpú cipőt (jelen esetben egy teremcipőt) és egy műanyag solgon elkezdett csűszkálni majd úgyvezette le hogy egy fémhez ért.
2016. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez jó öltet ! A tesi termünk alja gumírozott , kipróbálom! :-)
2016. dec. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!