Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam egy youtube videót...

Láttam egy youtube videót amiről beugrott egy kérdés. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy csomó video egy fazonról aki minden szirt-sz@rt megeszik, alkoholista és bagózik mint a gyárkémény. Minden lóvéját erre költi és ez miatt az épp ész határait átlépve minden ehetetlent megeszik.

Egy követője azt kérte tőle, hogy igyon meg egy koktélt amibe kavicstól kezdve kis ruhadarabok, chili, FÉM DARAB só, bor, fahéj és minden lehetetlen dolgok belekevernek.

Namost a kérdés, ha mondjuk ettől a cucctol meghal mert megakad a torkán a rongy vagy a kavics nektek nem lenne bűntudatotok, hogy az általam kért koktél megivásától történt ez?

Nem értem, hogy kérhet valaki valakitől ilyet! Oké, hogy hülye és megcsinálja de akkor is....Engem ez úgy felháborít! Vélemény? Vagy csak én vagyok túl empatikus az alkeszokkal?


2016. nov. 27. 20:08
 1/2 Dorisztokracia válasza:

Engem is felháborít! Kár, hogy ilyen emberek ia vannak a világon!😢

Nekem bűntudatom lenne, de szerintem egy normális ember nem kér ilyet.

2016. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bartos az?
2016. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!