Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítessz fogalmazásban?

Segítessz fogalmazásban?

Figyelt kérdés
Az én kedvenc hősömről kell ..Nekem nincs olyan.
2016. nov. 30. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Én soha nem bírtam fogalmazást írni..Most még erről a témáról még nehezebb ezért segítséget szeretnék kérni..

Nekem nincs kedvenc hősöm 10-12 mondat kellene.A zöld kéz megy mindenkinek:) Csak pár ötlet vagy valaki segíthet is megírni <3

2016. nov. 30. 16:20
 2/4 anonim válasza:

Jaj ne legyél már ennyire önállótlan. csak nem fogja más megírni helyetted a fogalmazást.

nincs benne semmi bonyolult.

találj ki magadnak egy hőst.

lehet ez akár az apukád, egy híres ember, egy szuperhős vagy valamelyik rajzfilmfigura. nem kell nagy dolgokra gondolni

2016. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PresidentEvil ***** válasza:

.

Akkor írj 12 mondatot arról, hogy neked nincs kedvenc hősöd, mert még nem találtál olyat, aki tetszene vagy hülyeségnek tartod, hogy hősökért rajongj, esetleg azt írd meg, milyen lenne az a hős, akiért rajongani tudnál és milyen jó lenne, ha létezne ilyen ember.

2016. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi nem is rossz ötlet
2016. nov. 30. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!