Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PC jatekok. Segitetek? 3...

PC jatekok. Segitetek? 3 játeknak nem tudom a nevét, amiket kb.8-10 éve játszhattam utoljára. Egyik se háborús/öldöklős.

Figyelt kérdés

Csak a részleteket tudom sajnos.

1.

Van egy fiú, aki a törtenet elejen elveszti a csajat. Ez a jatek szintekbol all, minden szint elott egy kepregenyszeru cselekmenysorozatot lathatunk, amiben angolul elmeseli, hogy 1-1 szint atlepesevel hol vagyunk a tortenetben.

Az egyik ilyen szint egy erdoben jatszodik. Engem ez a jatek kicsit emlekeztet a Mariora, mert bar ennek a jateknak szrtm sokkal jobb a grafikaja, de nem lehet a terben mozogni, de fel lehet/le lehet vinni az embert, akivel vagyunk. Az erdoben pl. van egy fa, benne egy mokus es amikor kozeledunk a fahaoz, a mokus makkal.dobalja az embert, es ha eltalalja, akkor eletpontokat vesztunk. Ha tul sok sziv fogy el, akkor termeszetesen elolrol kell kezdeni azt a szintet. A felszin alatt van egy ,,barlang". Itt pl. vigyazni kell,h. az emberrel hova allunk, mert kovek potyoghatnak le a barlang tetejerol. Van olyan is,h a vizen at kell kelni egy teknos segitsegevel, akire idoben ra kell ugrani, mert ha a vizbepottyanunk, akkor elolrol kell kezdeni. Minden szintet egy (azt hiszem)kek feher szinu ,,kapu" elott megjelenve kezdjük el.

Egy masik szint Egyiptomban jatszodik. Itt mar van kek lezer, es mozgo kodarabok, amikre idoben kell raugrani.

Ha elertunk.egy adott szintet, akkor a fiu kiszabaditja a csajt-ezt a kepregeny mutatja-es aztan a 2 embert kulon kulon iranyitani kell. Ez megneheziti a feladatot.


2016. dec. 1. 18:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesirasert, meg az ekezetekert.....

Akkor folytatom

2 Van egy teknos, akinek fel kell jutnia a hegytetore. Am utjaban alnak hangyak, hegyrol legurulo faronkok...stb.

Ha feljutottal, akkor megkaparinthatod a feszekbol a tojast(?). A hangyak ha eszrevesznek megprobalnak megtamadni, neked nem szabd hozzajuk erni. Van kapu is vlmlyik szinten, amit ki kell nyitni....stb.

2016. dec. 1. 18:21
 2/3 A kérdező kommentje:

3.

Az urben van egy golyo, amit vegig kell vinni a palyan. Vannak kulonbozo pontok, amiken meg lehet valtoztatni az anyagat. Pl. hogy papirbol, vasbol stb. legyen. A cel az, hogy ne essen le a golyo.

2016. dec. 1. 18:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Es ne haragudjatok, de lenne egy negyedik is

4

Van egy kavezo, ahol egy pincernovel vagy, es ki kell szolgalni az embereket. (Tudom, h sok ilyen tipusu jatek van, ugyhogy bocsi) Itt minel gyorsabban kell kiszolgalni az embereket, feltakaritani a vizet a padlorol, meg vannak benne bombolo kisbabak is. A lenyeg,h gyorsnak kell lenni, kulonben felalnak a vendegek.

2016. dec. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!